Изложение на работодатели „Дни на кариерата ” 2017

dni_na_karierata_17.png

За дванадесета поредна година на територията на ТУ-София ще се проведе изложението на работодатели „Дни на кариерата“. То ще се състои в рамките на три дни – 17 и 18 октомври 2017 г. в гр. София и на 19.10.2017 г. – във филиала на ТУ-София в гр. Пловдив.

Компаниите и организациите, заявили участие в събитието са над 110 на брой. Работодателите ще представят своите дейности пред студентите и преподавателите, ще предложат стажантски позиции, работни места и стипендиантски програми на младите специалисти.

Изложението ще се проведе в три учебни корпуса на ТУ-София – 1-ви, 2-ри и 12-ти.

Официалното откриване ще се състои на 17 октомври, от 10:00 часа, в централното фоайе на 12-ти учебен корпус.

Център „Кариера и възпитаници (Алумни)“ на ТУ-София е основен организатор на събитието.

След официалното откриване ще бъде подписан Меморандум за Сътрудничество между „Национална компания индустриални зони” ЕАД и Технически университет - София (17.10.2017 год, 11:00 часа, заседателна зала на АС).

Медийни партньори на събитието са: сп. „Човешки ресурси, Инженер БГ, в-к  „Нов технически авангард“,  Работа БГ

За повече информация: career-alumni.tu-sofia.bg

Очакваме Ви!