Стипендия "Обучавам се в ТУ-София, за да остана в България"

Stipendia 3-mart-17.png

По случай националния празник на Република България - 3 март и като част от Кампанията "Ако си дал, не си живял напразно..." фирма „Строително оборудване“ ЕООД - Русе, част от Групата Атлас Копко предоставя стипендията "Обучавам се в Технически университет - София, за да остана в България"  за студенти,  завършили първа и/или втора година на обучение.

Целта на стипендията е подпомагане на обучението и бъдещото професионално развитие в България на студентите-стипендианти, като дава възможност.

• За паралелно обучение и придобиване на практически опит в международна фирма
  • Подпомагане при: подготовка на текущи курсови работи, по време на обучението, при разработването на  дипломна работа.
  • Работа с ментор. Менторът ще бъде човек, от съответния отдел, който е доброволец и има желание да подкрепя студента и да го съветва.
  • Провеждане на летен стаж (транспорта и нощувките на стипендианта са за сметка на фирмата).
  • След успешното завършване на обучението, трудов договор ще бъде предложен при условие, че фирмата има подходяща свободна позиция.

За повече информация можете да посетите сайта на Център "Кариера и възпитаници (алумни)" - http://career.tu-sofia.bg .