Конкурс за млади учени YES ( Young and Energetic Scientists )

YES_17_v1.jpg

За осма поредна година КЛУБ МЛАДИ ТАЛАНТИ стартира конкурса за иновационни проекти на млади учени YOUNG AND ENERGETIC SCIENTISTS (YES). Превърнал се вече в традиция YES е конкурс, в който могат да участват студенти и докторанти със смели и иновативни идеи, които да разработят като проектно предложение.

Ако имате научен проект и/или идея за нова технология или иновация, която съдържа потенциал да реши проблем на обществото, да създаде нов продукт или да подобри процес, Клуб Млади Таланти ви кани да участвате в поредното годишно  провеждане на конкурс  "Young and Energetic Scientists" (YES).

YES подкрепя и награждава градивни инициативи, промотира идеите на млади и амбициозни хора с изследователски интереси, които ще реализират връзката между науката, образованието и бизнеса, между амбицията и успеха.

Клуб Млади Таланти финансира и индивидуални парични поощрителни награди:

- Първа награда за докторанти - 900 лв.

- Втора награда за докторанти - 400 лв.

- Трета награда за докторанти - материална

- Първа награда за студенти - 500 лв.

- Втора награда за студенти - 200 лв.

- Трета награда за студенти - материална

Повече за условията на конкурса можете да научите на: http://innofair.cys.bg/yes/